Na mini nogometnom turniru u Jezerišću sudjelovalo 14 ekipa
Pobjednik turnira AC Krapina, najboljim igračem proglašen Niko Vidović

U organizaciji Sportskog društva Jezerišće, u subotu je pod pokroviteljstvom Općine Đurmanec, održan 11. po redu mini nogometni turnir “Jezerišće 2019.”. Prijavilo se 14 ekipa, a prvo mjesto osvojila je “AC Krapina”, pobijedivši u finalu “UM Gredenec”, dok je treće mjesto pripalo “Lukovčaku”. Najboljim igračem turnira proglašen je Niko Vidović iz pobjedničke ekipe.
Uz nogomet, bio je tu i zabavni program, a ove se godine, zahvaljujući dobrom vremenu, okupio znatno veći broj posjetitelja. Odlične nogometne utakmice i pozitivne reakcije publike, bit će, kažu u Sportskom društvu Jezerišće, dobar poticaj da tradiciju nastave i sljedeće godine.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.