Na Coca - Cola Cupu ukupno su sudjelovale 42 momčadi
BRAVO DEČKI: Ekipa Zagorje Boysi iz Zaboka postala prvak Hrvatske u malom nogometu

U Splitu je održana završnica Coca – Cola Cupa u malom nogometu, a natjecali su se mladi nogometaši amateri iz cijele Hrvatske. U kategoriji 2004. godište i mlađi, državnim prvakom je postala ekipa Zagorje Boysi iz Zaboka, koja je u uzbudljivom finalu, na jedanaesterce bila bolja od momčadi Brod 04 iz Slavonskog Broda.

Najbolji igrači

U kategoriji 2001. godište i mlađe pobjedu je odnijela ekipa Disco Club San Marco iz Slavonskog Broda, koja je s 5:2 bila bolja od momčadi Hrvatski sindikat pošte iz Osijeka.

U napetim utakmicama za treće mjesto brončane medalje osvojile su ekipe Fantomi iz Čakovca i Auto Kuček iz Svetog Ivana Zeline.

Najboljim igračima proglašeni su Denis Miščančok (Brod04) i Luka Dubac (DC San Marco), a najboljim golmanima Mihael Štih (Zagorje Boysi) i Luka Terzić (DC San Marco). Najbolji strijelci su Borna Brezak (Zagorje Boysi) i Jure Bogdanović (DC San Marco).

Najveći turnir

Coca – Cola Cup najveći je turnir u malom nogometu koji se već šestu godinu organizira pod okriljem Plazma Sportskih igara mladih, a ove godine pohodio je 107 gradova i mjesta u Hrvatskoj. Ukupno su sudjelovale 42 ekipe iz cijele Hrvatske.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.