Virtualno obilježavanje Noći knjige Srednje škole Oroslavje
U program koji su pripremili učenici i nastavnici, uključili se i glumci Ronald Žlabur i Matija Šakoronja te pjesnikinja Martina Mirt-Ordanić

Srednja škola Oroslavje se i ove godine uključila u obilježavanje Noći knjige, i to virtualno, zbog situacije izazvane epidemijom COVID-a 19. Program koji su pripremili učenici i nastavnici mogao se pratiti uživo putem YouTube kanala.

Učenici su čitali tekstove poput “No Man Is an Island“ i “Annabel Lee“, izveli kratki igrokaz u čast Edgara Alana Poa, a gledatelji su se mogli uključiti u program i odigrati Kahoot kviz iz svijeta književnosti, a na posebno kreiranom portalu za tu priliku stavljali su se omiljeni citati, plakati, stripovi, police s knjigama i sl.

U programu su, kao vrhunac večeri, sudjelovali i bivši učenici škole – pjesnikinja Martina Mirt-Ordanić i poznati glumci Ronald Žlabur i Matija Šakoronja, koji govorili o knjigama koje su ih promijenile te pročitali svoje omiljene citate ili djela koja su na njih ostavila poseban utisak.

https://youtu.be/_y7QT3tSRyg

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.