Iz trgovačkog centra ˝Avenue Mall˝:
U POSLOVNICI TELEMACHA PREMINUO MUŠKARAC: Nisam mogao vjerovati da se to dogodilo. Užasan prizor koji ne mogu zaboraviti 

Kako smo prenijeli ranije, u poslovnici Telemacha u zagrebačkom trgovačkom centru Avenue Mall večeras je pronađeno mrtvo tijelo. Večernji list izvještava kako od očevidaca doznaje da se radi o muškarcu kojem je pozlilo u trgovini. Pokušali su ga reanimirati, ali bezuspješno.  

– Cura i ja smo išli iz kina oko 23.30 sati i kada smo se spuštali pokretnim stepenicama kod glavnog ulaza smo vidjeli dva policajca ispred Telemacha i unutra mrtvog čovjeka kako leži. Nije bio niti pokriven niti išta. Oboje smo ostali šokirani, nisam mogao vjerovati da se to dogodilo. Užasan prizor koji ne mogu zaboraviti – ispričao je čitatelj Večernjeg lista koji se u tom trenutku zatekao u Avenue Mallu. 

Dodao je kako se radilo o starijem muškarcu i da nigdje nije vidio krv niti ikakve ozljede. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.