U sklopu “Ljeta u Mariji Bistrici“
Uoči Dana pobjede slavilo se  uz vatromet i koncerte The Sway banda i Soulfingersa

U sklopu “Ljeta u Mariji Bistrici“, manifestacije u organizaciji Turističke zajednice Općine Marija Bistrica, u četvrtak, je uoči Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, već tradicionalno organizirana proslava uz koncert – prvo je nastupio ”The Sway band”, a glavni gosti večeri bili su ”Soulfingersi”, piše Radio Marija Bistrica.

Praznik je svim posjetiteljima čestitao načelnik Josip Milički, a priređen je i vatromet. ”Manifestacija se nastavlja događanjima u Svetištu Majke Božje Bistričke, vezanima uz svetkovinu Velike Gospe, pa će se tako iduće nedjelje u predvečerje svetkovine, s početkom u 20.30 sati, održati Put svjetla i procesija sa svijećama na bistričkoj kalvariji.

U ponedjeljak 15. kolovoza, na blagdan Velike Gospe, sve će se mise, kroz cijeli dan održavati na otvorenom. U nedjelju 21. kolovoza, održat će se tradicionalno Vozočašće konjskih zaprega u Mariju Bistricu, a zadnje događaje ”Ljeta u Mariji Bistrici” u kolovozu je koncert Blues banda ”Bluzy Threesome” iz Siska, koji će se održati u subotu 27. kolovoza s početkom u 20 sati na središnjem bistričkom trgu.

foto: Radio Marija Bistrica

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.