Policija ga zaustavila u Bedekovčini
Vozač (18) završio iza rešetaka zbog niza prekršaja

Sinoć je policija u Bedekovčini oko 23 sata zaustavila 18-godišnjaka koji je upravljao osobnim automobilom koji je počinio niz prekršaja i protiv kojeg će se podnijeti kaznena prijava, protiv kojeg je podnijet optužni prijedlog i koji je zaradio kaznu od 8000 kuna, zatvor od 30 dana i zabranu upravljanja vozilima B kategorije od tri mjeseca.

Policajci su prilikom nadzora prometa zaustavili 18-godišnjaka za koje se daljnjim provjerama utvrdilo kako upravlja vozilom kojem je isteklo važenje prometne dozvole, neosiguranim vozilom na kojem su istaknute nepripadajuće registarske pločice, prije stjecanja prava na upravljanje motornim vozilom te nije bio vezan sigurnosnim pojasom. Vozač je uhićen.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.