Nastala materijalna šteta
Pjevač Halid Bešlić u Srbiji imao prometnu nesreću

Pjevač Halid Bešlić sudjelovao je u prometnoj nesreći, piše 24 sata. Nasreću, nitko nije ozlijeđen, a kako navode srpski mediji, materijalna šteta na oba automobila je nešto veća.

Kako je, za Telegraf.rs rekao očevidac, sve se dogodilo brzo. Naime, prometna nesreća se dogodila kod mjesta Lešnica u Srbiji, a sve je prijavljeno policijskoj upravi Šabac. Iz policije je potvrđeno da su izašli na mjesto nesreće i napravili očevid.

-Kada je policija izašla na mjesto nesreće, Halid i osoba koja je učestvovala u nezgodi su ispunjavali europski izvještaj koji se popunjava kada se ovako nešto dogodi – kazao je mještanin koji se zatekao ondje.

Prometna se dogodila prije dva sata.

– Lakša nesreća je u pitanju, nisam išao doktoru. Lančani sudar je u pitanju. Nas je udarila neka žena, a mi automobil ispred nas – rekao je Bešlić, piše Kurir.rs i dodao da su razbijeni farovi.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.