Sve to vas čeka samo u Westgateu
Ovaj vikend ne propustite: Odličan shopping, koncert, gurmanski zalogaji i zabava…

Nezaboravna rođendanska proslava čeka nas u Westgateu 11.,12. i 13. studenog jer omiljeni obiteljski centar shoppinga i zabave slavi 13. rođendan. Svratite na koncert Nede Ukraden, najbolji shopping uz odlične popuste, bogat slavljenički program i brojna iznenađenja koja čekaju posjetitelje!

Predblagdanski shopping 

Idealno je vrijeme za shopping i pripremu za blagdane pa bi bilo šteta propustiti dobre popuste. Među super rođendanskim akcijama izdvajamo popuste do čak 80 %. Trgovina Baby center je pripremila popust od 15% na društvene igre, MIX & MATCH na odjeću i obuću: 20% za 2 artikla i 30% za 3 i više artikala (moguće je kombiniranje odjeće i obuće), modni brend Reserved časti s 11% popusta na kupnju iznad 111 kn (14,72€). HalfPrice je pripremio vrtoglave popuste do 80% na sve!

Najveći domaći proizvođač namještaja, Prima,ima odlične popuste za uređenjespavaće sobe: 20-40% popusta na tapecirane krevete, ušteda vrijedi za iznos kupnje veći od 199,00 kn/26,41€, a za sve ljubitelje igara Sancta Domenica je osigurala 20% na PS4 i PS5 igre te sav PlayStation gaming pribor. Tu je i odlična poslastica za sve klince i njihove roditelje, Family Park igraonica snizila je cijene ulaznica ovaj vikend na 30 kn /3,98€.

Ostatak popusta pronađite na ovdje.

Spremite se i za spektakl: Koncert Nede Ukraden

Omiljena pjevačka zvijezda koja iza sebe ima više od 50 godina impresivne glazbene karijere, 12. studenog će održati svoj koncert povodom rođendana Westgate Shopping Cityja

Koncert i rođendanska proslava, sudeći prema najavama, bit će nešto o čemu će se dugo pričati, a poznavajući Nedu očekuje nas izniman glazbeni spektakl, stoga ne propustite doći u Westgate 12. studenog u 20 sati. 

Fini zalogaji i dobra glazba

U subotu 12.11. Mile Butorac poznatiji kao Hungry Mile ili Gladni Mile, jedan od naših najpoznatijih gastro blogera, kuhat će u Westgateu od 15h kod ulaza 1.

Podsjetimo Mile je sudjelovao u prvoj sezoni showa “Tri,dva, jedan – kuhaj” i tu je krenulo njegovo ozbiljnije bavljenje kuhanjem. Za vikend nas čekaju nas pravi jesenski specijaliteti: Mile će za predjelo pripremati gustu juhu od bundeve i povrća, za glavno jelo rižoto od bundeve s čipsom od špeka a šlag na kraju će biti pita od jabuka.

U nedjelju 13.11. će za sve posjetitelje kuhati poznati chef Mate Janković. Mate će pripremati nedjeljni ručak kod ulaza 1 od 15h. Poslastice Mate Jankovića obradovat će i najzahtjevnija nepca svojim kuharskim umijećem i zanimljivim receptima, a pripremat će predjelo od kruške s kozjim sirom i lješnjacima, za glavno jelo puricu s mlincima te fini desert od kestena s narančom.

U nedjelju ne propustite poslušati i mlade glazbenike koji će zapjevati u Westgateu, Matej Mudrovčić će nastupati od 16-18h, dok Davida Temelkova, Juricu Jelaču i Jakoba Grubišaka možete poslušati od 18 do 20 sati.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.