Hromec kraj Đurmanca
Izgorio krov na staroj kući, šteta oko pet tisuća kuna

U Hromcu u općini Đurmanec, na zasad neutvrđen način, došlo je do požara stare, zapuštene kuće u vlasništvu 70-godišnjeg hrvatskog državljanina, u kojem je izgorio krov kuće. Požar su ugasili pripadnici JVP-a Krapina i DVD-a Đurmanec. Materijalna šteta se procjenjuje na oko pet tisuća kuna.
Zagorski policajci evidentirali su i dvije krađe. U mjestu Markušbrijeg u općini Lobor, nepoznati počinitelj ukrao je novac i zlatni lančić iz nezaključane kuće, oštetivši 59-godišnju vlasnicu za oko tisuću kuna. U Stubičkoj Slatini pak na benzinskoj postaji Lukoila, nepoznati počinitelj je natočio gorivo u osobni automobil te se udaljio ne plativši račun, čime je oštetio vlasnika, poduzeće iz Zaboka, za nekoliko stotina kuna.

Foto: Policija zaustavlja Krapinsko – zagorska županija

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.