Žena (73) je završila u bolnici
STRAVA: Pas u Zagrebu ubio dva psa i izgrizao vlasnicu jednog od njih

Zagrebačka policija izvijestila je kako su policijski službenici uspjeli pod nadzor staviti psa koji je usmrtio dva psa te izgrizao vlasnicu jednog od njih.

– Između popodneva 29. prosinca i jutra 30. prosinca, s prostora ograđenog poljoprivrednog zemljišta na zasad neutvrđen način, prethodno zavezan pas u vlasništvu 38-godišnjaka, oslobodio se ogrlice i lanca, izišao iz prostora te nastavio kretanje bez nadzora. Oko 8:20 sati u Ulici Čempresa napao je i usmrtio psa te također ugrizao 73-godišnju vlasnicu koja je svog šetala na povodcu, nakon čega je u Ulici Bršljana ušao u neograđeno dvorište gdje je napao i usmrtio psa u vlasništvu 75-godišnjaka. Dolaskom u zonu mjesta događaja, policijski su službenici u Ulici Čempresa uspjeli staviti psa pod nadzor nakon čega je pas smješten u Skloništa za nezbrinute životinje Grada Zagreba. Liječnička pomoć 73-godišnjakinji je pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava gdje je utvrđeno da je lakše ozlijeđena, a kriminalističko istraživanje je u tijeku – kazali su iz policije.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.