Evo što se još našlo u policijskoj bilježnici
Netko je zagorske policajce tijekom vikenda ‘počastio’ uvredama

Policijski službenici PU krapinsko – zagorske su tijekom novogodišnjeg vikenda po pitanju kriminaliteta evidentirali dva kaznena djela oštećenja tuđe stvari i jedno kazneno djelo krađe. 

– Od počinjenih prekršaja tijekom vikenda možemo izdvojiti dva prekršaja narušavanja javnog reda i mira, jedan prekršaj neovlaštenog posjedovanja droga, jedan prekršaj iz Zakona o šumama, jedan prekršaj iz Zakona o oružju i jedan prekršaj vrijeđanja i omalovažavanja policijskih službenika – izdvojili su.

Na prometnicama Krapinsko – zagorske županije zabilježili su sedam prometnih nesreća.

– Pet prometnih nesreća bile su s materijalnom štetom i dogodile su se u Donjem Kraljevcu zbog nepropisnog skretanja, Očuri i Selnu uslijed neprilagođene brzine, zatim u Krapini zbog ne poduzimanja mjera da vozilo samo ne krene i u Zaboku uslijed ne držanja vozila uz desni rub kolnika – stoji u priopćenju.

U prometnoj nesreći u Desinić Gori jedna je osoba zadobila lakše, a jedna osoba teške tjelesne ozlijede, dok je u prometnoj nesreći u Mariji Bistrici jedna osoba zadobila teške tjelesne ozlijede.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.