Jedini Zagorci i jedini osnovci na ovom natjecanju
PODRŽITE IH! 8.a iz OŠ Side Košutić Radoboj u konkurenciji za titulu najboljih školskih maškara

Mi smo najbolje maske povodom Fašnika tražili u utorak i srijedu i pronašli ih, a sada ih traži portal Srednja.hr. Točnije, traže se najbolje školske maškare, a kao jedini predstavnici Zagorja, tu je 8.a Osnovne škole Side Košutić Radoboj koji se maskirao u popularni hrvatski bend ‘Let 3’. 

Za titulu najboljih školskih maškara se, uz naše Radobojčane, bori još sedam razreda, a svi ostali su srednjoškolci. 

– Dajte svoj glas najbolje maskiranom razredu tako što ćete lajkati, komentirati i podijeliti njihovu fotografiju, a mi ćemo u ponedjeljak proglasiti najbolje – najavljeno je na Facebooku portala Srednja.hr. 

Podržite i vi jedine naše zagorske predstavnike i jedine osnovce na ovom natjecanju. 

Srednja.hr

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.