Sudionike je pripremalo 50-ak mentorica i mentora
KRAPINA: Otvoren je ‘Lidrano’, natječe se više od 200 učenika

U amfiteatru Srednje škole Krapina danas je otvoren ‘Lidrano’, smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika.

Organizatori smotre su Krapinsko – zagorska županija, Srednja škola Krapina i Osnovna škola Ljudevit Gaj Krapina, a ove godine sudjelovalo je 216 učenika i 56 mentora iz 23 osnovne i osam srednjih škola.

“Stvar prestiža i časti”

– Lidrano je prekrasna smotra i festival kreativnosti i umjetnosti. Iz godine u godinu vidimo da je nastup na Lidranu stvar prestiža i časti svakog mladog čovjeka, a i svi mi koji to podržavamo smo sretni i ponosni te s velikom radošću organiziramo ovu smotru – poručila je zamjenica župana Jasna Petek. Zahvalila je učenicima i učenicama na trudu te mentorima i mentoricama što ih vode, kao i Povjerenstvu koje odlučuje tko ide dalje na državnu smotru.

Ravnatelj Srednje škole Krapina Ivica Rozijan također je pohvalio sve sudionike i njihove mentore.

– Ovo je rezultat ploda i kreativnosti srednjoškolaca, sve izvedbe su vrhunske, a oni najbolji završit će na državnom natjecanju – kazao je ravnatelj Rozijan.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.