Na staru foru nasjela nova žrtva, ovoga puta jedan 37-godišnjak
KLASIKA: Upisivao je podatke na link kojeg je dobio i ostao bez love

U ponedjeljak je jedan 37-godišnjak policiji prijavio kako je na Internet oglasniku objavio oglas o prodaji automobilskih guma.

Preko internetske aplikacije kontaktirala ga je nepoznata osoba i poslala mu poveznicu internetske stranice, a 37-godišnjak je potom otvorio link te upisao svoje osobne podatke, broj tekućeg računa i CVC broj, nakon čega mu je s bankarskog računa skinuto nekoliko stotina eura, izvijestila je policija.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.