Na terenu su sve hitne službe
Evakuiran zabočki Kaufland. Osjeti se jak miris plina

Evakuiran je zabočki Kaufland. Kako nam je potvrđeno iz policije, dojava je stigla u 10.46 sati od Zagorske Javne vatrogasne postrojbe koja je pak zaprimila dojavu da se u trgovini osjeti jak miris plina.

Na terenu su sve žurne službe. 

Iz Kauflanda su nam se javili priopćenjem kojeg ovim putem prenosimo u cijelosti.

Trgovina Kauflanda je u Zaboku u četvrtak iz predostrožnosti bila privremeno kratko zatvorena dok se obavljala provjera instalacija. Nadležne službe potvrdile su ispravnost istih te je trgovina oko 12:30 sati ponovno otvorena – napisali su.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.