Najviše za sport i rekreaciju
Grad Zlatar će svojim udrugama dodijeliti 80.000 eura 

U Gradu Zlataru donesena je odluka kojom se odobravaju financijska sredstva za financiranje programa i projekata udruga temeljem raspisanog Javnog poziva za financiranje aktivnosti udruga na području grada u 2024. godini.

U prioritetnom području ‘Sport i rekreacija’ dodijelit će se ukupno 50.000 eura, a iznos će se rasporediti na devet udruga koje djeluju u ovom prioritetnom području. Nadalje, u prioritetnom području ‘Razvoj civilnog društva – ostalo’ dodijelit će se ukupno 16 ugovora. Za udruge koje djeluju na tom prioritetnom području osigurano je ukupno 30.100 eura.

U prioritetnom području ‘Zaštita prava i interesa branitelja’ dodijelit će se dva ugovora, svaki u vrijednosti 250 eura. 

Sredstva su osigurana u proračunu Grada. 

– O načinu i vremenu potpisivanja ugovora udruge će biti naknadno obaviještene – dodaju iz Grada.

Popis dobitnika sredstava možete pogledati OVDJE.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.