Proslava još jedne uspješne godine provedbe projekta ‘Baltazar’
Uskoro slijedi još jedan ‘Festivalčić’. Svi su dobrodošli 

Krapinsko – zagorska županija u suradnji s partnerima, na kraju još jedne uspješne godine provedbe projekta ‘Baltazar’ sufinanciranog od strane Europskog socijalnog fonda+, organizira još jedan ‘Festivalčić’ – kreativno i zabavno događanje.

Podsjetimo, na području KZŽ već desetu godinu zaredom se u sklopu projekta ‘Baltazar’ osiguravaju pomoćnici u nastavi i stručni komunikacijski suradnici za učenike i učenice s teškoćama u razvoju, a ‘Festivalčić je kruna provedbe projekta jer u ovom događaju sudjeluju učenice i učenici iz osnovnih i srednjih škola s područja županije, neovisno jesu li škole partner u projektu, jer su na ‘Festivalčić’ svi dobrodošli. 

Osim učenika i učenica s teškoćama u razvoju, događaj je to koji okuplja i njihove kolege, pomoćnike u nastavi, učitelje, koordinatore projekta i roditelje, a učenici svoje škole predstavljaju kroz štandove te glazbene, plesne i dramsko-scenske izvedbe. 

‘Festivalčić’ će se ove godine održati 8. lipnja u 10 sati u Klanjcu, u Spomen parku znamenitih Klanjčana.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.