Senzacija u Njemačkoj
BRAVO! Hrvatska srušila svjetskog prvaka i prošla u četvrtfinale 

Dok je sportski svijet većinom zaokupljen Europskim prvenstvom u nogometu, sjajne vijesti stižu iz Frankfurta. Hrvatska pikado reprezentacija, koju čine Boris Krčmar, inače Međimurec, rodom iz Palovca i Romeo Grbavac, izbacila je aktualnog prvaka svijeta, Wales rezultatom 8:6, pišu Sportske novosti. 

Nakon što su obje momčadi osvojile svoj prvi leg gdje su bacali prvi, Hrvatska je prva napravila break za prednost 2:1. Krčmar i Grbavac su nakon toga poveli 3:1, no Velšani (Jonny Clayton i Jim Williams) su onda uzeli dva uzastopna lega te izjednačili sve na 3:3. Ipak, Hrvatska je opet došla do breaka te je povela 4:3 prije pauze. 

Nakon predaha, obje reprezentacije nastavile su osvajati legove kada su bacali prvi sve do trenutka kada su Velšani napravili break te izjednačili na 6:6. Nakon toga, Hrvatska je također napravila break i povela 7:6, a u zadnjem legu Grbavac je izašao na 83 što je označilo kraj i veliku pobjedu Hrvatske. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.