Traga se za počiniteljem
Mladić zaspao u tramvaju, s ruke mu ukraden sat vrijedan više tisuća eura

Mladić je oko 6 ujutro zaspao u tramvaju pa ostao bez skupocjenog ručnog sata vrijednog više tisuća eura. Kako javlja policija, sve se dogodilo u nedjelju između 5:35 i 6:10 sati u tramvaju na relaciji između Dubrave i Trga kralja Tomislava u Zagrebu.

– Za vrijeme dok je 24-godišnjak spavao, nepoznati mu je počinitelj s ruke otuđio sat. Materijalna šteta iznosi više tisuća eura – kažu iz policije. Traga se za počiniteljem.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.