Na kraju je uhićena
Žena je pokušala ući u Hrvatsku. Carinici su otvorili putovnicu i odmah im je nešto postalo sumnjivo…

Prošlog utorka, ulaznoj graničnoj kontroli na graničnom prijelazu Bajakovo pristupila je žena koja je policijskom službeniku na uvid predala francusku putovnicu.

Prilikom granične kontrole, policijski službenik je posumnjao kako navedena putna isprava ne pripada osobi, odnosno da se za prelazak državne granice koristi putnom ispravom izdanom na ime druge osobe. Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela zlouporabe osobne isprave putna isprava je oduzeta, a žena uhićena i nad njom je provedeno kriminalističko istraživanje.

Utvrđeno je kako se radi o 29-godišnjoj državljanki afričke države Komori, koja je prikrivajući identitet pokušala nezakonito ući u Hrvatsku. Protiv osumnjičene će nadležnom državnom odvjetništvu biti podnesena kaznena prijava te proveden postupak sukladno Zakonu o strancima.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.