Nije svaka igla bezazlena
Mladić (22) se tetovirao u improviziranom studiju, pa preminuo

Okružni sud u Korbachu (Hessen) u ponedjeljak je privremeno obustavio suđenje protiv 39-godišnjeg “tattoo umjetnika“ kojeg se sumnjiči za ubojstvo iz nehata 22-godišnjeg muškarca, piše Fenix magazin

Državni odvjetnik tereti okrivljenika da je u ožujku 2022. u svom stanu tetovirao podlakticu mladić. 

Nedugo nakon tetoviranja, “u neregistriranom, improviziranom studiju za tetoviranje“, 22-godišnjak je umro od bakterijske infekcije. 

Okružni sud u Korbachu privremeno je obustavio postupak dok se na sudu ne pojavi pozvani svjedok koji živi u inozemstvu, a čije ispitivanje se ne može održati u dogledno vrijeme. 

Obrana 39-godišnjak optuženika navela je da ne može odustati od ispitivanja pozvanog svjedoka, a nije pristala ni na čitanje policijskog zapisnika o ispitivanju svjedoka. 

Prema riječima predsjedavajućeg suca, suđenje protiv 39-godišnjaka neće se nastaviti najranije do sredine 2025. godine.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.