Završio s teškim ozljedama
U Kozjaku Začretskom mrtav pijan sjeo na moped. U krvi je imao 1,52 promila

Tijekom proteklog produženog vikenda od kriminaliteta evidentirano je jedno kazneno djelo teške krađe, jedno kazneno djelo računalne prijevare i dva kaznena djela krađe, izvijestila je PU krapinsko – zagorska. 

Na prometnicama Krapinsko – zagorske županije tijekom vikenda zabilježene su tri prometne nesreće: dvije s materijalnom štetom do kojih je došlo u Kačkovcu zbog nepropisnog pretjecanja te u Krapinskim Toplicama zbog nepropisnog obilaženja.

– U prometnoj nesreći koja se dogodila u Kozjaku Začretskom uslijed neprilagođene brzine, vozač koji je upravljao mopedom pod utjecajem alkohola od 1,52 promila zadobio je teške tjelesne ozljede – stoji u priopćenju policije.

Od ostalih događaja izdvojen je jedan manji požar u obiteljskoj kući u Polju Krapinskom, bez ozlijeđenih osoba. 

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.