Mladi 'poduzetnik'
Tinejdžer (18) na sjeveru Hrvatske dilao travu. U ponudi imao i teže stvari

Đurđevačka policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 18-godišnjakom sa šireg đurđevačkog područja. Sumnjaju da je kriv za kaznena djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama i omogućavanja trošenja droga

– Sumnjamo da je od svibnja 2024. godine do 8. veljače 2025. godine, na đurđevačkom području prodavao i davao na uživanje drogu marihuanu većem broju osoba. Također, u prosincu 2024. godine posredovao je u kupnji droge kokain te u veljači 2025. godine dogovorio kupnju droge marihuane za vršnjaka sa šireg đurđevačkog područja – sumnjaju u policiji koja mu je tijekom istrage zaplijenila manju količinu marihuane i kokaina. 

Protiv njega će biti podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu, dok će protiv drugog koji je kupovao kokain, isto 18-godišnjaka, biti podnesen optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.