Velika promjena
Zagorski golman ima novi imidž – istetovirao je cijeli vrat

Hrvatska nogometna reprezentacija okuplja se u Splitu uoči dvije utakmice četvrtfinala Lige nacija protiv Francuske. U četvrtak će se na Poljudu odigrati prvi susret, a uzvrat je tri dana kasnije u Parizu. Hrvatskoj će to biti šansa da u drugom izdanju Lige nacija zaredom dođe među četiri najbolje reprezentacije natjecanja.

Reprezentacija se okuplja u Podstrani i do kraja dana se očekuje da će svi biti u Splitu. Posebnu pažnju fotografa i okupljenih fanova izazvao je Dominik Kotarski, golman grčkog PAOK-a koji je stigao sa sasvim novim imidžem i cijelim vratom istetoviranim. Fotografije možete vidjeti OVDJE.

Kotarski (25), inače rodom iz Zagorja, ove je sezone branio u 40 utakmica za grčki klub i primio 46 golova. Prošle godine izabran je za najboljeg golmana grčke lige, a Transfermarkt ga procjenjuje na osam milijuna eura vrijednosti. Za reprezentaciju dosad ima dva nastupa – u pobjedi u prijateljskoj utakmici protiv Egipta (4:2) i u porazu od Škotske u Ligi nacija (0:1).

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.