Pa ti vozi pijan
U Pregradi vozio s dva promila usred bijela dana – prijeti mu zatvor

U subotu oko 16 sati, policijski službenici su prilikom nadzora prometa u Pregradi zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 41-godišnjak. Nadzorom je utvrđeno kako je upravljao vozilom pod utjecajem alkohola od dva promila, zbog čega mu je određen smještaj u prostorijama policije do prestanka djelovanja alkohola.

Protiv vozača je podnijet optužni prijedlog zbog počinjenog prekršaja iz članka 199. Zakona o sigurnosti prometa na cestama te je predložena novčana kazna u iznosu od 1300 eura ili 60 dana zatvora i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.