Nadolazećeg vikenda
ČAKOVEC: Grad i Župa organiziraju ‘Antunovsko proštenje’

Turistička zajednica grada Čakovca u suradnji s Gradom Čakovcem i Župom svetog Antuna Padovanskog Čakovec organizira manifestaciju ‘Antunovsko proštenje’, koja će se na jugu Čakovca održati od 13. do 15. lipnja.

Antunovo je u prvom redu duhovna manifestacija, povezana s blagdanom svetog Antuna Padovanskog, po kojem ime nosi i župa na čakovečkom jugu koja je službeno ustoličena 1999. godine, a njome kao i drugom župom u gradu upravljaju franjevci.

Antunovo će i ove godine biti usmjereno sadržajima za sve generacije i jedna je od manifestacija koje priprema Turistička zajednica Grada Čakovca i kojom počinju ljetna događanja na čakovečkom području.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.