muškarci vs žene
Radionica u Gradskoj knjižnici Krapina objasnit će sve što vas oduvijek začuđuje, ljuti ili oduševljava kod suprotnog spola

“Zašto muškarci ne slušaju, a žene ne znaju čitati zemljovide“, naziv je radionice koja će se održati u srijedu, 9. ožujka, u Plavoj dvorani Gradske knjižnice Krapina, s početkom u 18 i 30 sati. Psihologinja u Obiteljskom centru Dragica Slakoper-Lisica sa sudionicima će nastojati doći do novih spoznaja i pomoći im da saznaju odgovore na vječna pitanja – kako to da žene mogu prati zube hodajući i uz to raditi druge stvari, zašto žene toliko pričaju kad su pod stresom i zašto muškarci mrze šoping. Kako ističu organizatori, udruga Hrvatska žena Krapina i Gradska knjižnica Krapina, ova će radionica objasniti sve ono što nas oduvijek začuđuje, ljuti ili oduševljava kod suprotnog spola, a namijenjena je ženama i muškarcima koji se vole, mrze ili jednostavno žive jedni uz druge.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.