Županijska uprava za ceste Krapinsko – zagorske županije izdala je suglasnost za zatvaranje prometa na županijskoj cesti ŽC2168 (Mače (DC29) – Poznanovec (ŽC2264)) za potrebe izvođenja radova na izgradnji pješačke staze i oborinske odvodnje uz ŽC 2168, u naselju Mali Bukovec (općina Mače).
Cesta će se za promet zatvoriti u srijedu, 12. studenoga, od 7 do 16 sati!
Zatvor ceste je nužan radi izrade cestovnog propusta, a cjelokupni zahvat se odvija u duljini od 915 metara (na stacionaži ceste dionica 1, od km 2+720,00 do km 3+635,00) (k.č.br. 1086, k.o. Poznanovec).
Ostatak radova izvodit će se u drugom režimu prometa po posebnoj suglasnosti.
Za vrijeme zatvaranja predmetne ceste promet će se preusmjeriti relacijom (itinererom): Mače – Zlatar – Zlatar Bistrica – Poznanovec – Mali Bukovec i obratno (državnom cestom D29, i županijskim cestama ŽC2264 i ŽC2168).
Radove izvodi tvrtka ‘Strojni iskop-transport Zajec’.









