NA VIŠE OD 1600 ČETVORNIH METARA PROSTIRE SE TRGOVAČKI CENTAR KOJI NUDI SVE - OD PREHRAMBENIH PROIZVODA DO AGRO PROGRAMA I ŽELJEZARE
MJESTO DOBRE KUPOVINE: U Varaždinskoj ulici u Zlataru otvoren novi Trgocentar

U Varaždinskoj ulici u Zlataru svečano je otvoren novi Trgocentar. Radi se o 111. poslovnici ove renomirane zabočke tvrtke, a ujedno i o drugom supermarketu koji je napravljen kao “greenfield investicija”. To znači da je vlasnik otkupio zemljište i infrastrukturu izgradio iz temelja. Poslovnica Trgocentra, veličine 500 četvornih metara prodajnog prostora, tako se sada nalazi u zgradi koja se prostire na površini većoj od 1600 četvornih metara. Ondje je otvoren i Agro Centar te poslovnica BIPA-e, pa se može reći kako se zapravo radi o jednom malom trgovačkom centru.

Šest mjeseci

Kako je rekao direktor Trgocentra Darko Bratković, osim na području Krapinsko – zagorske županije, njegovo poduzeće poslovnice ima i u Svetom Ivanu Zelini, Zaprešiću, Lepoglavi i Ivancu, a iznimno mu je drago što je izgradnja ovog novog centra uspješno završila u samo šest mjeseci, i to neposredno prije blagdana, kako bi se građanima Zlatara omogućila kvalitetnija ponuda.
– U svega šest mjeseci niknuo je trgovački centar na površini od 1600 četvornih metara, moderne arhitekture, koji se uklapa u izgled gradske jezgre, a pritom koristi najmoderniju tehnologiju za svoje poslovanje. Ovaj trgovački centar nudi kompletnu ponudu svojim kupcima, od svakodnevnih prehrambenih proizvoda do agro programa i željezare. Naravno, kao i do sada, svakodnevno ćemo se truditi asortiman nadopunjavati prema željama i potrebama naših kupaca. Uvjeren sam da će ovaj trgovački centar postati mjesto dobre kupovine, nadam se da će doprinijeti ukupnoj ponudi grada Zlatara, ali i kvaliteti života građanki i građana Zlatara. U svoje osobno ime izražavam veliko zadovoljstvo što je ovakav kapitalni projekt napravljen baš u Zlataru, jer su upravo žitelji Zlatara i šire okolice zaslužili to svojom dosadašnjom vjernošću – rekao je Bratković.

15 novih radnih mjesta

Direktoru je zahvalila gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan Pentek, koja je zajedno s krapinsko – zagorskim županom Željkom Kolarom otvorila poslovnicu.
– Zahvaljujem za ovu jednu od većih investicija na području grada Zlatara u posljednjih nekoliko godina i otvaranje novih 15 radnih mjesta. Svako novo radno mjesto značajno je za ovaj grad, a otvaranje ovog centra važno je ne samo za stanovnike Zlatara, nego i susjednih općina – istaknula je gradonačelnica.
Župan Kolar je istaknuo kako mu je zadovoljstvo što je u rekordnom roku izgrađen lijepi objekt koji će doprinijeti kvaliteti ponude ne samo stanovnicima Zlatara, nego i Mihovljana, Mača, Zlatar Bistrice, Belca i svih okolnih mjesta.
– Posebno mi je važno ono što je napomenuo gospodin Bratković, a to je da su naše službe bile na raspolaganju, da smo brzo radili na izdavanju papira i to je obrazac za privlačenje investicija – zaključio je Kolar.
Prilikom otvorenja, zlatarskom Dječjem vrtiću i jaslicama “Uzdanica” uručen je poklon bon Trgocentra u vrijednosti 10 tisuća kuna za uređenje dječjeg igrališta.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.