Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica u suradnji s Likovnom udrugom “Iskrica” iz Zaboka organizira posebnu uskrsnu izložbu slika pod nazivom ”Ususret Uskrsu” te prigodnu radionicu izrade pisanica u quilling tehnici, piše Radio Marija Bistrica.
Ovo zanimljivo događanje održat će se ovoga četvrtka, s početkom u 18 sati, u prostorijama knjižnice. Radionicu vodi Vera Turjak, predsjednica i osnivačica Likovne udruge “Iskrica”, a namijenjena je svim uzrastima, od najmlađih do odraslih.
Na izložbi će posjetitelji moći razgledati djela članova udruge “Iskrica”, uključujući slike i pisanice izrađene quilling tehnikom, kao i u drugim likovnim tehnikama. Izložba će biti otvorena za posjetitelje do 8. travnja, tijekom redovnog radnog vremena knjižnice.
Sama izložba bit će predstavljena od strane Vere Turjak, koja će posjetiteljima približiti rad i tehniku svojih članova te potaknuti kreativnost u iščekivanju Uskrsa.










