Šteta nekoliko stotina eura
Lopov razbio vrata, ušao u vikendicu i ukrao jednu stvar – zvučnik

U razdoblju od 6. do 16. srpnja u mjestu Šćepanje, na području općine Breznički Hum, nepoznati je počinitelj provalio u vikend kuću u vlasništvu 37-godišnjaka.

Kako je izvijestila Policijska uprava varaždinska, provalnik je iz objekta otuđio zvučnik, čime je vlasniku nastala materijalna šteta koja se procjenjuje na više stotina eura.

Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje te poduzimaju potrebne radnje s ciljem pronalaska počinitelja ovog kaznenog djela.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.