Ozlijeđeno više osoba
Sudarili se teretni i putnički vlak kod Bjelovara, pruga zatvorena za promet

Više osoba je ozlijeđeno u sudaru koji se dogodio između Svetog Ivana Žabna i Gradeca, a u putničkom vlaku bilo je dvadesetak putnika.

U 10.05 sati između kolodvora Sveti Ivan Žabno i Gradec, kod Bjelovara, dogodio se sudar teretnog vlaka HŽ Carga i putničkog vlaka HŽ Putničkog prijevoza.

Prema prvim informacijama, više osoba je ozlijeđeno, no, srećom, nema smrtno stradalih. Kako prenosi Jutarnji list, u putničkom vlaku u trenutku nesreće bilo je dvadesetak putnika.

Na mjesto događaja upućene su policija i hitna pomoć, koje trenutno zbrinjavaju ozlijeđene i utvrđuju okolnosti nesreće.

Zbog sudara je pruga između Svetog Ivana Žabna i Gradeca zatvorena za promet.

Više informacija o težini ozljeda i okolnostima sudara bit će poznato nakon provedenog očevida i službenih informacija nadležnih službi.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.