Igraču Hrvatske Lutrije iz Siska Eurojackpot je donio prvi veliki dobitak u životu – čak 322.848 eura. Svoj je listić odigrao na prodajnom mjestu na Trgu Josipa Mađerića u Sisku, gdje inače uplaćuje svoje listiće.
Za 61. kolo Eurojackpota odabrao je brojeve 4, 10, 20, 40 i 41 te pogodio svih pet brojeva iz velikog bubnja.
Dobitak je otkrio provjeravajući rezultate u aplikaciji, no iznos koji je ugledao u prvi mu se trenutak učinio nemogućim.
– Kad sam vidio iznos, pomislio sam da je sigurno nešto pogrešno. Morao sam nekoliko puta provjeriti brojeve prije nego što mi je stvarno sjelo da je to moj dobitak – prisjetio se dobitnik.
Dobitak je preuzeo na glavnoj blagajni Hrvatske Lutrije u Zagrebu, a vijest je zasad podijelio samo sa suprugom. Iako je riječ o najvećem iznenađenju u njegovu životu, kaže da se njegovo shvaćanje sreće nije promijenilo.
– Najveće iznenađenje u životu, dakako… A sreća za mene, iskreno, prije svega znači zdravlje – rekao je.
Unatoč velikom dobitku, svoje navike ne planira mijenjati – i dalje će igrati kao i dosad.
Večeras je na rasporedu novo izvlačenje Eurojackpota, u kojem se igra za 17 milijuna eura.








