Športska udruga Šabac ove subote organizira mininogometni turnir 3 vs 3 za udruge s područja grada Krapine i okolice. Turnir će se održati na igralištu Šabac, a početak je zakazan za 16 sati.
Bez kotizacije, uz puno zabave i druženja
Organizatori poručuju kako naglasak nije samo na rezultatu, već prije svega na zabavi, druženju i povezivanju udruga.
Posebna pogodnost za sudionike je što se ne plaća kotizacija, dok će za sve sudionike biti osigurani besplatni roštilj i piće.
Čekaju ih pehari i prijelazni trofej
Za najbolje ekipe osigurane su nagrade za prvo, drugo i treće mjesto, a pobjednike očekuje i prijelazni pehar.
Organizatori pozivaju udruge da se uključe u sportsko druženje i provedu subotnje poslijepodne uz nogomet, dobru atmosferu i prijateljsko nadmetanje.
Turnir počinje u 16 sati na igralištu Šabac u Krapini, a iz Športske udruge Šabac poručuju – očekuje vas samo zabava i druženje, bez kotizacije!
📅 Subota, 29. kolovoza 2026.
🕓 Od 16 sati
📍 Igralište Šabac, Krapina
⚽ Mininogomet 3 vs 3
🏆 Nagrade za prva tri mjesta + prijelazni pehar
🍖 Besplatan roštilj i piće









