SŠ Bedekovčina i Agrokor
Učenice i učenici Poljoprivrednog učilišta posjetili tvrtku Belje u Dardi

 

U sklopu nastavka suradnje Srednje škole Bedekovčina i Agrokora, koja je započela posjetom vlasnika koncerna Ivice Todorića Bedekovčini u veljači, 50 učenica i učenika Poljoprivrednog učilišta sa svojim je nastavnicima posjetilo poljoprivrednu kompaniju Belje u Dardi.
Učenici su najprije posjetili farmu Topolik, jednu od najvećih robotiziranih farmi u ovom dijelu Europe, gdje su upoznali suvremenu mehanizaciju i primjere učinkovitog načina uzgoja u stočarstvu. Potom su prošli vinskom cestom Vina Belje, da bi došli do ovog najsuvremenijeg vinskog kompleksa u regiji, gdje su poslušali prezentaciju o povijesti i suvremnoj tehnologiji proizvodnje u svim sektorima. Nakon toga, posjetili su i podrum Belje te kompleks Mitrovac, koji uključuje stakleničku proizvodnju rajčice, bioplinsko postrojenje i farmu. Posjet su završili vožnjom Kopačkim ritom.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.