Djelatnici PU krapinsko - zagorske proslavili Dan policije
Održana akcija darivanja krvi, sportski susreti i Memorijalni turnir “Branko Zubić – Ćup“, u spomen na preminulog kolegu

Policijska uprava krapinsko – zagorska tradicionalno je obilježila svoj dan, blagdan svoga zaštitnika sv. Mihovila. U organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Zabok i Policijske uprave krapinsko – zagorske, u zabočkom Vatrogasnom domu održana je akcija darivanja krvi, kojoj su se, osim mnogobrojnih građana, odazvali i policijski službenici PU krapinsko – zagorske, a među njima i načelnik Željko Košutić.
Jednako tako, održani su i sportski susreti zaposlenika PU krapinsko- zagorske koje su organizirali Međunarodno policijsko udruženje, PU krapinsko – zagorska i Regionalni klub IPA Hrvatsko zagorje. Održano je natjecanje u malom nogometu te gađanju zračnom puškom i pikadu. Spomenuti malonogometni turnir odigran je u spomen na prerano preminulog člana IPA-e i njihovog kolegu koji se cijeli život bavio sportom, kao peti Memorijalni turnir “Branko Zubić – Ćup“.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.