Muškarac, potpuno gol u sred bijela dana šetao je Dubrovnikom. Kako piše portal Dubrovački dnevnik, dotični je kasnije viđen na Pilama, prema zapadnom ulazu u stari grad Dubrovnik, kako se odlučio osvježiti pijući vodu iz fontane.
Nije jasno radi li se ovdje o okladi, zafrkanciji, kopiranju legendarne scene ‘Walk of Shame’ iz Igre prijestolja koja se snimala u Dubrovniku ili je ovom muškarcu samo bilo jako vruće. No, jasno je kako se radi o potpunom nepoštivanju Grada i njegovih građana jer ovakvo ponašanje ne samo da je neprimjereno, nego i kažnjivo.







