U tijeku je očevid
U teškoj nesreći na A3 poginuo 20-godišnjak

GOOGLE VIJESTI Dodaj Zagorje International u omiljene izvore

U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila rano jutros na autocesti A3 poginuo je 20-godišnji mladić.

Iz Policijske uprave brodsko – posavske izvijestili su kako su oko 6.20 sati zaprimili dojavu o nesreći na južnom kolničkom traku autoceste, kod prometnog čvorišta Sredanci u općini Andrijevci, nedaleko od Slavonskog Broda, piše Jutarnji list.

Prema prvim informacijama, osobni automobil je iz još neutvrđenih razloga sletio s kolnika, pri čemu je 20-godišnjak smrtno stradao.

U tijeku je policijski očevid kojim će se utvrditi sve okolnosti nesreće. Promet se tim dijelom autoceste odvija usporeno, uz pojačan oprez.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.