Potpisani ugovori
Mreži udruga Zagor i Centru za edukaciju, savjetovanje i istraživanje ukupno 450 tisuća kuna

Zagorski župan Željko Kolar danas je s predstavnicama Mreže udruga Zagor i Centra za edukaciju, savjetovanje i istraživanje, Ivanom Radanović i Natašom Bijelić, potpisao ugovore o županijskoj potpori od ukupno 450 tisuća kuna za provedbu trogodišnjih programa. Mreža udruga Zagor svojih 225 tisuća kuna iskoristit će za provedbu programa Centra za mlade Krapinsko – ­zagorske županije, čiji je cilj osnaživanje organizacija civilnog društva u pružanju usluga, dok će CESI svoj novac iskoristiti za provedbu programa podrške ženama žrtvama nasilja u obitelji na području KZŽ.
Prilikom potpisivanja ugovora, Kolar je pohvalio dosadašnji rad ovih dviju organizacija.
– Krapinsko – zagorska županija ima nultu stopu tolerancije na nasilje. Izrazito cijenimo rad Centra za edukaciju, savjetovanje i istraživanje na zaštiti ženskih prava, provođenju aktivnosti u suzbijanju nasilja i senzibilizaciji javnosti o nasilju. Također, želim pohvaliti i rad Mreže udruga Zagor, koja okuplja mlade. Ulaganje u mlade uvijek je najbolje ulaganje, a razvoj civilnog društva nema alternativu – poručio je Kolar, istaknuvši kako je u planu i gradnja sigurne kuće za žene žrtve nasilja.
Uz Kolara, potpisivanju ugovora nazočila je i njegova zamjenica Jasna Petek.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.