Pregrada se i ove godine sprema za jednu od svojih najpoznatijih manifestacija – Branje grojzdja, koje će se održati od 23. do 27. rujna. Organizatori su sada otkrili i bogat glazbeni program, koji će se odvijati na čak tri lokacije i donijeti ponešto za različite glazbene ukuse.
Na Trgu Gospe Kunagorske, na glavnoj pozornici, publiku očekuju poznata imena domaće glazbene scene. Nastupit će Jurica Pađen i grupa Aerodrom, Maja Šuput & Fresh Band te Giuliano i Grupa Kings.
Za ljubitelje dobro poznate zagorske glazbe bit će zadužen šator kod Zadruge, gdje će atmosferu dodatno zagrijati Fiškali, Dečki z bregov i Luna Band.
Nešto drugačiji glazbeni ritam donosi plato Kino dvorane, gdje će se predstaviti alternativna zagorska scena. Posjetitelje očekuju Kajne Anung, P!zdoper, Emil Töpfer, The Leftovers te DJ Vlado Kaponja.
Glazba za različite ukuse
Ovogodišnje Branje grojzdja tako će tijekom pet dana ponuditi raznovrstan program – od zabavnih hitova i rocka, preko tradicionalne zagorske glazbe, pa sve do alternativnog zvuka i DJ ritmova.
Organizatori poručuju kako time glazbena priča još nije završena. Uskoro će biti otkrivena i nova imena izvođača, koja će dodatno upotpuniti program ovogodišnje manifestacije.
Uz glazbu, posjetitelje očekuju i tradicija, druženje, brojna događanja i dobra kapljica, odnosno sve ono zbog čega se Branje grojzdja već desetljećima s nestrpljenjem iščekuje.
Zabilježite datume – 23. do 27. rujna – i vidimo se u Pregradi!








