Dvije prometne nesreće u 24 sata
U slijetanju osobnog vozila u Globočecu, ozlijeđena jedna osoba

U protekla 24 sata, Županijski centar 112 Krapina zabilježio je 84 poziva. U Globočecu (Marija Bistrica) se dogodilo slijetanje osobnog vozila, pri čemu je jedna osoba ozlijeđena, dok se na D14, na izlazu Bračak, dogodio sudar dvaju osobnih vozila, na sreću, bez ozlijeđenih osoba.
Od ostalih događaja, zabilježeno je ugrožavanje prometa na Sljemenskoj cesti, zbog stabla koje je prepriječilo put, te remećenje javnog reda i mira u Klenovcu Humskom.

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

NET.HR

IZ HRVATSKE

Kajkavske kronike

Još iz rubrike

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.